גירושין בעקבות מחלה קשה? מה עושים

28.03.2022
גירושין בעקבות מחלה קשה? מה עושים not found

 הבריאות שלנו זה הדבר הכי חשוב בחיינו. כל התוכניות שלנו, הרצונות שלנו, והשאיפות שלנו נשענות על היכולת שלנו לממש אותן, וזה הולך ידי ביד עם בריאות תקינה. למרות שטבע האדם זה להתייחס לבריאות כ"אלמנט" שהוא מובן מאליו, כאשר הגוף שלנו מתחיל להראות סימנים של חולי, אנו באמת מתחילים להבין כמה הבריאות היא הדבר הכי יקר שיש לנו. כמו כן, אחד הדברים הקריטיים בהתמודדות עם מחלה קשה זה אבחון מדויק שמעניק לנו זמנן ומאפשר לנו להתמודד ולהילחם במחלה. לצערנו, במקרים שונים, אנו מקבלים אבחון לא נכון ורשלני, דבר שמוביל  להשלכות קשות גם על אופי הטיפול שלנו, אך גם על חיינו הפרטיים. מעבר לעובדה שמחלה קשה עלולה לגרום לנו לאובדן איכות חיים, נכות, ובמקרים חמורים יותר למוות, במקרים מסוימים היא גם מהווה נטל עצום על המערכת הזוגית שלנו, ואף מובילה לגירושין. לא פעם שמענו בחיינו שרק ברגע האמת לומדים להכיר מישהו, ולצערנו, כך גם זה תקף לגבי האדם שנישאנו לו. אז מה עושים ואיך מתמודדים גם עם מחלה קשה וגם עם גירושין שהגיעו בעקבותיה? בואו נמשיך.

גירושין בעקבות מחלה קשה- למה זה קורה ומה צריכים לעשות?

בעוד שקיימות סיבות רבות לגירושין, לפעמים מחלה קשה מהווה את הטריגר שנותן לאנשים אומץ "לנטוש את הספינה". לעומת זאת, היא גם מראה לנו מי הם האנשים שבאמת אוהבים אותנו ומוכנים לצאת איתנו למאבק הכי גדול של חיינו. התמודדות עם מחלה קשה זה תהליך לא פשוט הן בפן הבריאותי, הן בפן הנפשי, והן בפן הכלכלי. אחת הסיבות העיקריות לגירושין בעקבות מחלה זהו הפן הכלכלי. בבת אחת, צריך להתמודד עם הוצאות רפואיות כבדות והרבה לחץ, טיפולים קשים, תופעות לוואי, ועוד, ויש אנשים שלא יכולים או מסוגלים להתמודד עם כך. לצערנו (או למזלנו!) זהו הרגע שאנו לומדים מה הבן/בת הזוג מוכנים להקריב עבורנו. כך או כך , אין ספק שמדובר באירוע משנה חיים שטורף את הקלפים וחושף את הפנים האמיתיות של הסובבים לנו.

רשלנות רפואית באבחון סרטן

רשלנות רפואית היא אחת הסכנות הגדולות ביותר כשמדובר בטיפולים רפואיים. רשלנות רפואית באבחון סרטן יכולה להתבטא באבחון מאוחר מידי אשר מנע מאיתנו טיפול שיכל להציל את חיינו, או לחילופין אבחון שגוי שבישר שלנו שיש לנו סרטן ואילץ אותנו לעבור טיפולים קשים, כאשר בפועל, האבחון לא היה נכון ונבע מבלבול או רשלנות רפואית. בשני המקרים, האירועים הללו יכולים להסב נזק כלכלי, נפשי ובריאותי, וחובה שהאחראי לכך יישא באחריות. מדוע? מכיוון שרשלנות רפואית עלולה לא רק לסכן את חייכם, היא גם עלולה להוביל להשלכות חמורות בחיים האישיים ואף לגירושין. אז נפגעתם מרשלנות רפואית באבחון סרטן? עליכם לפנות אל עורך דין מומלץ ומקצועי, המתמחה ברשלנות רפואית, שיציג בפני בית המשפט את הנזק החמור שהרשלנות הסבה לחייכם, וידאג שתקבלו פיצוי הולם.

 

כתובתינו
רח' כנרת 5 ב"ב מגדל בסר 3 (קומה 35)
03-7532601
פקס: 03-7532602
שעות פעילות
א-ה מהשעה 9:00-18:00
דואר אלקטרוני
tirza@navelaw.co.il
2022 © כל הזכויות שמורות
לייעוץ ראשוני עם תרצה נוה
חייגו עכשיו: 03-753-2601
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת: