מתגרשים? כך תטפלו נכון במשכנתא שלקחתם

1.05.2022
הסכמי גירושין

מאמר זה נועד לספק מידע על איך לטפל במשכנתא בתהליך גירושין. המשכנתא היא חלק חשוב מחייכם ובמידה ואתם עוברים גירושין, חשוב לדאוג למשכנתא. הדאגה הגדולה ביותר של זוגות שמתגרשים היא איך להתמודד עם המשכנתא. ניתן לעשות זאת על ידי שימוש בהסכם טרום גירושין גלעד נרקיס הוא עורך דין בישראל במאמר זה הוא יפרט על ההשלכות המשפטיות והפיננסיות של גירושין. כאשר זוג מתגרש, לעתים קרובות הם צריכים לקבל החלטה כיצד להתמודד עם המשכנתא שלהם. יש זוגות שבוחרים להשאיר את המשכנתא ולהמשיך לשלם אותה, בעוד שאחרים בוחרים לפרוע את המשכנתא בכספי ההסדר. הסיבה לכך היא שכאשר אתם נשואים, אתם אחראים במשותף על המשכנתא. כאשר אתה מתגרש לעומת זאת, זה משתנה. וכעת יש לך אחריות נפרדת על הכספים שלך

אפשרויות לטיפול במשכנתא בתהליך הגירושים

גירושין הוא אחד מאירועי החיים הקשים ביותר שאדם יכול לחוות. זה יכול להיות מלא בכעס, עצב ובלבול. עם זאת, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לעזור לעצמך לרפא ולהתחיל את החיים החדשים שלך בהקדם האפשרי. אחד הדברים הללו הוא להיפטר מהמשכנתא שלך על מנת לפנות מזומנים להוצאות אחרות כמו מעבר דירה או תשלום על דיור זמני. המשכנתא היא חלק משמעותי מהתכנון הפיננסי של רוב האנשים. עם זאת, כאשר מדובר בזוגות מתגרשים, לא תמיד ברור להם כיצד עליהם לטפל במשכנתא. אם אתם עוברים גירושין, המשכנתא שלקחתם תהיה על שמכם. גירושין אף פעם זה לא דבר קל וזה יכול להיות קשה לכל המעורבים. עם זאת, דבר אחד שיכול להפוך את התהליך הזה לקל יותר הוא טיפול נכון במשכנתא שלך. עם התוכנית הנכונה התהליך יכול להיות קל יותר עבור כל המעורבים. כאשר צד אחד נאלץ למכור את ביתו, הצד השני צריך לשלם על כך במלואו. אולם אם הבית נמכר לפני הגירושין, אזי הוא יחולק שווה בשווה בין שני הצדדים.

כאשר בני זוג מתגרשים, עליהם להחליט מה לעשות עם המשכנתא וכיצד לפצל אותה. ישנן שתי אפשרויות:

גירושין הם תקופה מאתגרת עבור כל המעורבים. המתחים והרגשות בתקופה קשה זו עלולים להוביל להמון סיבוכים משפטיים וכלכליים. הנה כמה דברים שחשוב לדעת בעת ניווט בתהליך הגירושין.

– הראשון הוא שאחד מהם לוקח על עצמו את המשכנתא ומפרע לאורך זמן את חלקו של בן הזוג השני.

– האפשרות השנייה היא ששני בני הזוג ישלמו את חלקם בבת אחת ויחלקו ביניהם שווה בשווה.

טיפול במשכנתא על ידי עורך דין

על מנת לסייע לזוגות שעוברים גירושים, יצר עורך הדין גלעד נרקיס טיפול במשכנתא לזוגות מתגרשים. הטיפול במשכנתא של נרקיס הוא דרך חדשנית לסייע לזוגות שעוברים גירושין. תכנית הטיפול במשכנתא מספקת תמיכה כלכלית כדי לסייע בהוצאות המחיה ולשמור על אורח חייהם בתקופה קשה זו. תוכנית הטיפול במשכנתא מאפשרת לך להיות מסוגל להתמקד בילדים שלך ולא לדאוג לבעיות כספיות. זה גם עוזר לך לחסוך בהוצאות משפט ועלויות אחרות הקשורות לגירושין.

 

כתובתינו
רח' כנרת 5 ב"ב מגדל בסר 3 (קומה 35)
03-7532601
פקס: 03-7532602
שעות פעילות
א-ה מהשעה 9:00-18:00
דואר אלקטרוני
tirza@navelaw.co.il
2022 © כל הזכויות שמורות
לייעוץ ראשוני עם תרצה נוה
חייגו עכשיו: 03-753-2601
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת: