גירושין ללא סכסוכים – ככה תמנעו

8.02.2020
גירושין ללא סכסוכים – ככה תמנעו not found

אחד מהרגעים הכי קשים, זה שתופס אתכם כמעט ללא כל הכנה מוקדמת ומעכל לגמרי את תשומת הלב שלכם – הוא הרגע בו בן הזוג שלכם מעלה בפניכם את הדרישה לפרק את מערכת היחסים. מבחינתם של זוגות רבים, החלטה זו היא החלטה שגוררת אחריה אינספור ריבים, חיכוכים ואי הסכמות. אלו בדרך כלל פוגעים בילדים ויכולים להביא לקרע בתוך המשפחה. אבל, אם אתם רוצים להימנע ממצב זה ניתן ואף רצוי לפנות לעזרת עורך דין גירושין ומשפחה, שיכול ללוות אתכם ולעזור לכם להבין מה הם האתגרים הרגשיים שמקשים עליכם בפירוק מערכת היחסים. לטובת הילדים ולטובת החיים המשותפים שלכם כמשפחה, אתם רוצים לעשות הכל כדי לשמור על גירושין ברוח טובה.

מה הן שלוש נקודות הטורפה בתוך גירושין?

כל מערכת יחסים שנגמרת, מביאה איתה גם כמה וכמה נקודות מחלקות שיכולות להעיב על הפרידה כולה. גם אם אתם נעזרים בליווי של עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ, אתם יכולים להיתקע על בעיות כמו:

  1. חלוקת הרכו המשותף שצברתם במהלך השנים. זו היא אולי אחת מהנקודות הכי בעיתיות, שהרי הרכוש המשותף יכול לעזור לכם להקים חיים חדשים ולשמור על רמת החיים שהכרתם. אבל אם חשוב לכם ליצור את רמת החיים שהילדים מכירים גם אחרי הגירושין, מומלץ להבין שהחלוקה של הרכוש בין בני הזוג היא חשובה.
  2. הסדרי הראיה של הילדים. כל אחד מההורים רוצה לצאת לדרך עצמאית חדשה ולבנות את מערכות היחסים שלו מחדש. ולכן, לא תמיד קל להגיע להסכמות על הסדרי הראיה וזו היא מלכודת שיכולה לגרום לריבים קשים.
  3. חלוקת הנטל הכלכלי שבגידול הילדים. בעיקרון דמי המזונות שמשלם הגבר לאשתו אמורים לכסות את העלות על גידול הילדים. אבל בחיים בהם ישנו שיווין יחסי בין גברים לנשים, גם עורך דין לעייני משפחה הכי טוב בארץ יתקשה לגרום לשופט להאמין שהאישה לא צריכה לשאת בנטל ביחד עם בן הזוג.

עורך הדין המושלם – הוא עורך הדין המנוסה ביותר

כיום, אתם יכולים לפנות לעזרתם של עורכי דין מנוסים, כמו עורכי הדין של משרד טופ עורכי דין. והם יעזרו לכם מתוך ניסיון רב שנים ויכולות משפטיות מתקדמות, להביא לידי ביטוי את כל הדרישות שלכם ולסגור את הגירושין ברוח טובה ומתוך תחושת אחראיות כלפי הילדים. כך שזו היא ההחלטה הכי טובה למשפחה שלכם.

כתובתינו
רח' כנרת 5 ב"ב מגדל בסר 3 (קומה 35)
03-7532601
פקס: 03-7532602
שעות פעילות
א-ה מהשעה 9:00-18:00
דואר אלקטרוני
tirza@navelaw.co.il
2021 © כל הזכויות שמורות
לייעוץ ראשוני עם תרצה נוה
חייגו עכשיו: 03-753-2601
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת: