כל היתרונות לבחירת עורך דין לגירושין

10.09.2019
עיון במסמכי גירושין עו"ד תרצה נווה

איך לבחור עורך דין לענייני גירושין?

כל תהליך גירושין שונה מזוג לזוג, הן בהרכב בני המשפחה והן בענייני הרכוש ולכן חשוב ביותר לפנות לעורך דין לענייני משפחה שהוא מוסמך, בעל ותק ונסיון ומתמחה בתחום הרלוונטי עבורכם.
ההחלטה על בחירת עורך דין מקצועי ואיכותי כדי לייצג אתכם מבחינה משפטית הינה החלטה חשובה וקריטית הן בעסקים ובמיוחד בחיים האישיים בעת גירושין. עורך דין מקצועי הבקיא בתחום דיני המשפחה ישיג עבור הלקוח שלו את התנאים וההישגים הטובים ביותר.

עורך דין מומחה בתחום ידע להדריך ולכוון את הלקוח מתחילת התהליך ועד סופו ואף יבנה עבורו את האסטרטגיה הנכונה.
לעיתים קרובות לקוחות פונים לעורכי דין שאינם מומחים בתחום ונגרם להם נזק שלעיתים הוא בלתי הפיך לאחר שהתקבלו כבר החלטות כאלו ואחרות מביהמ"ש. כפי שכל אחד מאיתנו לא ילך לרופא המתמחה בלב כשיש לו בעיית כליות, כך בתחום המשפטי, יש להיוועץ במומחה אשר רלבנטי לכל תחום ותחום, כך גם בדיני משפחה וגירושין.
מומלץ להגיע לייעוץ למשרד עורך הדין בליווי אדם קרוב, שיוכל לשמוע ולהבין את היעוץ אשר ניתן ע"י עורך הדין.

הכללים הנכונים לבחירת עו"ד לגירושין

התמחות בתחום ספציפי – וודא כי משרד עורכי הדין אליו פנית, אכן מתמחה בתחום הספציפי אליו אתה נזקק. ישנם הרבה משרדים אשר מתפרשים על פני שלל תחומים מה שלעתים מעיד על ידע כללי בנושא ולא בידע ספציפי בתחום.

העו"ד שאתו יצרת קשר הוא זה שייצג אותך – וודא שהעו"ד שאליו פנית הוא זה שייצג אותך וינהל את התיק בפועל ולא עו"ד צעיר המתמחה אצלו. דע מי עוה"ד העומד מולך ומי ילווה אותך לאורך כל התהליך אתו יהיה לך קשר. יחס אישי בין הלקוח לבין עורך הדין הינו משמעותי ביותר בתחום ענייני הגירושין.
שכר הטירחה – זכור לא בהכרח שכר הטירחה היקר הוא השווה ביותר !! וודא כי הינך מבין את הכתוב בהסכם שכר הטרחה , לשאול על התשלום מראש כדי למנוע אי בהירות בעתיד, לבדוק מה כולל שכר הטירחה האם הוא כולל דיונים ובקשות נוספות וכו'.

שאלות ותשובות בכל עת – התייעץ עם עורך הדין שתף אותו בלבטיך וכל שינוי הקורה בבית. בדוק בעזרת המלצות מאחרים האם עורך הדין הינו בעד הסכם או מלחמה, שאל שאלות ודרוש תשובות בכל עת תוך כדי עדכון המצב המשפטי.
זמינות ושירות אישי – וודא את זמינות עוה"ד ואת השרות שהוא יתן לך. שירות ויחס אישי הוא עניין חשוב ביותר בקשר בין עו"ד לקוח, תוכל להיעזר בממליצים ובלקוחות קודמים שהוא טיפל בהם.
תקשורת, הבנה וכימיה , יחס אישי – בדוק האם יש בינך לבין עורך הדין תקשורת והבנה, שכן הוא יהא האדם אשר ילווה אותך לאורך כל ההליך. שאל את כל השאלות הרלבנטיות בפגישת היעוץ, ואת זמינות עוה"ד אליך.
עורכת דין לגירושין, לדיני משפחה ומגשרת

עו"ד תרצה נוה הינה בעלת ניסיון מעל 20 שנה בתחום דיני המשפחה ומגשרת מוסמכת בתחומים אלו. משרדה של עו"ד נוה מתמחה בכל הליכי הגירושין הן בבית הדין הרבני והן בבית המשפט לענייני משפחה, ומתמחה בגישור, בניסוח הסכמי גירושין, הסכמי ממון, מזונות, הורות, צוואות ירושות וכו'. המשרד ממוקם במגדלי בסר 3 באזור מרכזי קרוב ביותר לתל אביב, אשר קל להגיע אליו מכל מקום בארץ.
כמו כן, עו"ד נוה בקיאה בכל ההלכות המשפטיות והיא מעודכנת בכל הפסיקות החדשות הקיימות והחוקים.
משרדה של עו"ד נוה נותן יחס אישי ושרות מעולה לכל לקוח ולקוח, ויעידו על כך הלקוחות הרבים הפוקדים את המשרד.

כתובתינו
רח' כנרת 5 ב"ב מגדל בסר 3 (קומה 35)
03-7532601
פקס: 03-7532602
שעות פעילות
א-ה מהשעה 9:00-18:00
דואר אלקטרוני
tirza@navelaw.co.il
2020 © כל הזכויות שמורות
לייעוץ ראשוני עם תרצה נוה
חייגו עכשיו: 03-753-2601
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת: