כיצד מגפת הקורונה השפיעה על הגירושין?

25.06.2020
כיצד מגפת הקורונה השפיעה על הגירושין

התפרצות הנגיף משפיעה על כל תחומי החיים, וגם באופן משמעותי על מקרי גירושין. מגיפת נגיף הקורונה משפיעה על בריאותינו וגם על המצב הכלכלי שלנו. שווי המניות ברחבי העולם צנח ושיעורי האבטלה עלו משמעותית.

השפעות הקורונה על הגירושין

התפשטות הנגיף הביאה השלכות על כל תחומי החיים. הקורונה העמידה למבחן את התא המשפחתי המצומצם שלנו. משפחות בכל רחבי העולם נאלצו להסתגר בבתיהם, לחלקן בתים גדולים יותר ולחלקן פחות. המשמעות היא שפתאום אנחנו רואים את הבעיות שנקברו בשגרה מול העיניים, ולא יכולים להתעלם מהן יותר.

הליך הגירושין וסוגיות בקורונה

הליך גירושין הוא הליך תביעה לכל דבר. משמעות הדבר שהיא תלויה בתפקודה התקין והמתוזמן של מערכת בתי המשפט. אם הסכם הסדר גירושין הושלם ממש לאחרונה והנגיף השפיע באופן משמעותי ומיידי על המצב הפיננסי, זה עלול לגרום לאנשים לשקול אם הם יכולים לעמוד בתשלום המזונות שנקבעו לפני.

האם אתם מתכננים למכור את הבית שלכם במסגרת הגירושין? עבור אנשים רבים, מכירה או קניית בית היא העסקה הכספית הגדולה ביותר בכל חייהם. החלטה להחזיק את הבית או למכור אותו זו החלטה מורכבת אפילו בזמנים. על אחת כמה וכמה כשמדובר בתקופת משבר שאנשים לא ממהרים לרכוש דירות.

הסכם ממון

הסכם ממון בהחלט יעזור לך במקרים של גירושין בתקופת הקורונה. ההסכם שסוכם על שני הצדדים מבעוד מועד יימנע מההליך להסתבך וכל אחד יקבל את חלקו. 

עורך דין גירושין

בשלב מוקדם של הגירושין השמיים נופלים עלינו, המציאות שאליה היינו רגילים הולכת להשתנות והאי וודאות מציפה אותנו. על אחת כמה וכמה בתקופה לא שגרתית כמו תקופת הקורונה, בה כל סדרי העולם משתנים, אחוזי האבטלה גדולים והמשבר הכלכלי בעיצומו.

חשוב להתייעץ עם עורך דין גירושין מקצועי ואמין שידע לנתב אתכם לדרך נכונה ויעילה בהליך המאתגר הזה. עורך דין אמין יאפשר לכם לעבור את התהליך בראש מורם, במודעות ובהגינות תוך שמירה על האינטרסים שלכם. 

הליך גירושין עם עו"ד תרצה נוה

משרד עורכת הדין תרצה נווה עוסק בתחום דיני המשפחה והירושה למעלה מ-20 שנה. המשרד מעניק שירותים משפטיים בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני. לעוה"ד תרצה נווה ותק וניסיון של אלפי תיקי גירושין לרבות הסכם ממון. עו"ד נווה תבנה עבורכם אסטרטגיה נכונה מותאמת אליכם אישית בליווי צמוד ויחס אישי.

המשרד עובד בשיתוף פעולה מלא עם מומחים מתחומים שונים כמו: שמאי מקרקעין, חוקרים פרטיים, אקטוארים, כלכלנים, רואי חשבון, פסיכולוגים וכו'. וזאת על מנת לעטוף אתכם באנשי המקצוע הטובים ביותר שתעברו תהליך חיובי.

לייעוץ ראשוני עם תרצה נווה להליך גירושין הוגן ומיטיב חייגו עכשיו למספר 03-7532601 או השאירו את הפרטים שלכם, ונשמח לעמוד לשירותכם.

כתובתינו
רח' כנרת 5 ב"ב מגדל בסר 3 (קומה 35)
03-7532601
פקס: 03-7532602
שעות פעילות
א-ה מהשעה 9:00-18:00
דואר אלקטרוני
tirza@navelaw.co.il
2021 © כל הזכויות שמורות
לייעוץ ראשוני עם תרצה נוה
חייגו עכשיו: 03-753-2601
או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת: